Polska to wspólna sprawa i wspólnota losu katolików i niekatolików. Obrona przed nowym porządkiem świata to wspólna sprawa tych co nie chcą totalitaryzmu doskonałego.
Wspólna Sprawa
strona główna · działy · tagi · o autorze · szukaj · Polacy.eu.org  
 

Internet, technologie2013.04.22 09:04

Tydzień szczepień

 

"przecież świadome narażanie dzieci na utratę zdrowia jest karalne"

 
w/w cytat usłyszałem dziś rano w radio w drodze do pracy. akurat skończyłem lekcję na której omawialiśmy wpływ cywilizacji na przyrodę. I skończyło się na szczepionkach...
 
Poniżej link do wywiadu z Robertem F. Kennedym młodszym, którego udzielił on lata temu swemu koledze z NBC. Wywiad jest po angielsku i czasem go puszczam na swoich zajęciach jako przyczynek do dyskusji nad tym kontrowersyjnym tematem. Streszczę go jednak, bo nie wszyscy muszą znać angielski:

Dziennikarz stwierdził, że jego dziecko wykazuje objawy pewnej odmiany autyzmu i połączył to, podobnie jak wielu jego znajomych mających dzieci w tym samym wieku, ze zwiększeniem liczby obowiązkowych szczepień u dzieci.
Kennedy odwołał się wtedy do informacji, które stały się przyczynkiem do napisanie przez niego książki (+www.innworldreport.net). Okazuje się, że jako środek konserwujący jest w szczepionkach stodowana postać rtęci, w związku z czym dzieci mają kilkudziesięciokrotnie przekroczoną dawkę tego pierwiastka w organizmie. Obaj rozmówcy zgodzili się, że już sama intuicja podpowiada, że musi być związek m. tym poziomem rtęci a nagle zwiększającym się poziomem zapadalności na autyzm i pokrewne schorzenia neurologiczne (pada stwierdzenie, że cierpi na nie co 6 dziecko).

Co jednak najciekawsze, Kennedy na koniec cytuje protokół ze spotkania ciała federalnego odpowiadającego za szczepionki gdzie padają stwierdzenia typu: oczywiście jest to niebezpieczne, sami dzieciom tego nie podaliśmy, ale teraz jak już się to dopuściło na rynek to trzeba sprawę przemilczeć.

Niedawno uchwalono ustawę o szczepieniach a obecnie mamy tydzień szczepień i ostrą akcję propagandową przekonującą rodziców i otoczenie, że odmowa szczepień to świadome narażanie dzieci na utratę zdrowia. To jak nazwać świadome narażanie na jego utratę poprzez zatajanie informacji, np. mówiącej o szkodliwości konserwowania rtęcią? Chciałbym wierzyć, że rządzący nami ludzie nie tworzą u nas ustawodawstwa, które umożliwi spuszczenie tu czegoś co jest gdzie indziej wycofywane, bo tam opinia publiczna zawrzała od pewnych informacji... Może władze powinny się przyjrzeć szczepionkom? W końcu ten rząd kiedyś chwalebnie się postawił firmom farmaceutycznym.... Może warto być konsekwentnym?

a oto link do wywiadu
+www.youtube.com 

 
4082 odsłony  średnio 4,8 (4 głosy)
zaloguj się lub załóż konto by oceniać i komentować   
Tagi: szczepionki, biznes, zdrowie.
Re: Tydzień szczepień 
Piotr Świtecki, 2013.04.22 o 12:08
pada stwierdzenie, że cierpi na nie co 6 dziecko

O ile dobrze rozumiem początek clipu, nie "co szóste", ale sześcioro na tysiąc.

Następnie od 3 minuty 10 sekundy nagrania podaje się, że w 1988 1 na 25.000, a dziś 1 na 166 dzieci.

postać rtęci, w związku z czym dzieci mają kilkudziesięciokrotnie przekroczoną dawkę tego pierwiastka w organizmie

Hm? Przekroczoną dawkę? Jaką dawkę - oficjalnie dozwoloną? Czyli zachodzi w świetle dnia łamanie prawa - i nic? Nikt się w tych tam Stanach nie procesuje, nie ugrywa na tym kasy? Zadziwiające...

już sama intuicja podpowiada

No cóż, mi intuicja podpowiada, że Ziemia jest płaska i nieruchoma.

cytuje protokół ze spotkania ciała federalnego odpowiadającego za szczepionki

Uhm. Sikret miting transkript. Odpowiednik "Protokołów mędrców Syjonu" i wywiadu Hanny Krall z Geremkiem...

Reasumując: jak jest, nie wiem, ale przynajmniej wiem, że nie wiem. Staram się odróżniać dezinformację od informacji.
Nie szkoda marnotrawić czas, energię i uwagę?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Leszek, 2013.04.22 o 15:34
MT: O ile dobrze rozumiem początek clipu, nie "co szóste", ale sześcioro na tysiąc.
Następnie od 3 minuty 10 sekundy nagrania podaje się, że w 1988 1 na 25.000, a dziś 1 na 166 dzieci.

Ja: 3:21+ "one in SIX children have .... neurological disorders ... that are all connected .... science says they are all connected to AUTISM"
Jak nie zauważyłeś, pisałem "pokrewne schorzenia neurologiczne (pada stwierdzenie, że cierpi na nie co 6 dziecko)" Trzeba Mufti czytać ze zrozumieniem i wreszcie PRZESTAĆ MANIPULOWAĆ I UPRAWIAĆ ERYSTYKĘ, na co ci już zwracałem uwagę przy innej okazji pokazując jakie techniki z listy Szopenhauera stosujesz...

MT: "Hm? Przekroczoną dawkę? Jaką dawkę - oficjalnie dozwoloną? Czyli zachodzi w świetle dnia łamanie prawa - i nic? Nikt się w tych tam Stanach nie procesuje, nie ugrywa na tym kasy? Zadziwiające..."

Ja: podałem dane ostrożnie. Hehe, uczepiłeś się 1/166 na autyzm a nie chciało ci się mnie poprawić, że nie kilkudziesięciokrotnie a CZTERYSTA x 2:44+ "we are injecting our kids with FOUR HUNDRED TIMES more mercury than the EPA or FDA comnsiders safe" Environment Protectiomn Agency, Federal Drug Agency to bardzo poważne ciała regulujące w USA kwestie zdrowia i ekologii.
Pytasz czy się nie procesują? Zapewne tak, ale nie o tym program. NBC to wielka stacja TV, i gdyby Kennedy kłamał to by zapewne gnił w pierdlu.

MT: "No cóż, mi intuicja podpowiada, że Ziemia jest płaska i nieruchoma"

Ja: a mnie, że nas rżną i trują bo ktoś na tym zarabia. A to jeszcze mi intuicja podpowiada, że światem rządzi pieniądz, choć żadne badanie naukowe tego nie udowodniło.

MT: "Sikret miting transkript. Odpowiednik "Protokołów mędrców Syjonu" i wywiadu Hanny Krall z Geremkiem..."

Ja: skoro facet wydał książkę to pewnie podał więcej informacji -- nawet dałem linka do omówienia książki. chcesz to sprawdź. Ma kilka minut w TV a to nie to samo co publikacja na papierze gdzie podajesz dane.

MT: "Staram się odróżniać dezinformację od informacji. "

Ja: chciałbym ci wierzyć, tylko właśnie co do schorzeń neurologicznych przyłapałem cie na dezinformacji

MT: "Nie szkoda marnotrawić czas, energię i uwagę?"

Ja: bardzo cie przepraszam, że tu pisuję o rzeczach niewygodnych. może masz przez to nieprzyjemności? Może lepiej skupić się na fantazjowaniu z teorii docenta. To przynajmniej jest niegroźne.

Mufti, warto się tak .... hmmmm?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Piotr Świtecki, 2013.04.22 o 16:26
Racja. Te 6 promili na początku przez zbieżność cyfr uznałem za ogłoszone w tekście "co szóste".

Tyle, że... nadal całość sprawia wrażenie, jakby miała sprawić wrażenie. Wrażenie rzetelności... Po mistrzowsku mówią jedno, ale słyszy się drugie. Przy rozgrzebaniu na cząsteczki coraz mniej konkretów. Ale kto ma czas i siły rozgrzebywać na cząsteczki?

Indagowany pan wrzuca wszystko do jednego worka - ADHD, kłopoty z mówieniem - razem do kupy wychodzi mu co szóste dziecko i sugeruje, że przyczyną owa straszna "rtęć".

Na dodatek "bardzo poważne ciała regulujące w USA kwestie zdrowia i ekologii" nie robią nic, poza ujawnianiem tajnych raportów.

A światli obywatele wydają o tym książki.

Wywiad (zapewne i książka) jest okazuje się uszyty dość finezyjnie.
Niestety ja ani nie przełknąłem go powierzchownie, jak zapewne większość osób, uznając za prawdę objawioną że szczepionki, oprócz brunetów, są przyczyną całego zła na świecie.
Ani nie przyłożyłem się do niego dość precyzyjnie, by uniknąć samemu raf, a wyłapać omijanie raf przez rozmawiających.
Na co zwróciłeś mi uwagę. Moja wina, dziękuję i doceniam Twoją precyzję. Moje zarzuty zatem same okazały się w dużej mierze nierzetelne. Przepraszam.

Odpowiadając na Twoje pytanie: tak, mam straszne nieprzyjemności! Hasbara z menorą obcięły mi macę!!!1!

Pozdrawiam.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
w.red, 2013.04.22 o 16:36
Widzisz Efendi najwidoczniej Ciebie to nie dotknęło ani nikogo z bliższego otoczenia (co można uznać za szczęście). Wierzaj jednak że to nie tylko dotyczy preparatów rtęci bo i wielu innych. Tyle że nie masz o tym pojęcia (i wielu lekarz też). To że czegoś nie widzisz nie znaczy że tego nie ma. Po prostu brak wiedzy w jakimś temacie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Piotr Świtecki, 2013.04.22 o 16:47
A czym jest sugerowanie, że co szóste dziecko choruje z powodu "rtęci" w szczepionkach?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Hanys, 2013.04.22 o 20:33
A mnie intuicja podpowiada, że Ziemia nie jest płaska, lecz okrągła, ale za to inaczej, i że Księżyc, który prawie na co dzień widzimy gołym wzrokiem, znajduje się od nas w odległości zaledwie ok. 2000 km, a nie setek tysięcy km, jak twierdzą podręczniki.

Ponadto podpowiada mi ona, że w przyrodzie nie ma wirusów chorobotwórczych, przeciwko którym trzeba byłoby się szczepić. W tym ostatnim przypadku moje przeczucia graniczą wręcz z pewnością, albowiem do tej pory nigdzie na świecie nikt nie zdołał opublikować pracy naukowej (podkreślam: naukowej!), w której udokumentowano by istnienie chorobotwórczych bądź jakichkolwiek innych wirusów (izolacja + charakterystyka biochemiczna + fotografia mikroskopowa. Tylko tyle potrzeba do szczęścia). Istnieje od tego chyba tylko jeden jedyny wyjątek: niemiecka praca naukowa z początku lat 90-tych o "wirusach" ujawnionych w algach morskich.
Fajną mam intuicję, prawda? Pozdrawiam serdecznie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
MatiRani, 2013.04.23 o 16:29
Dobry temat - wazny i podstawowy dla ludzkosci.
Fakty z przeszlosci
1. Szczepienia na Filipinach w poczatku XX wieku zabijaly parokrotnie wiecej osób niz choroba przeciwko której szczepiono.
2. Pare lat temu rzad Niemiec kupil miliony szczepionek z rtecia dla ludu a tylko kilkadziesiat tysiecy bez rteci dla funkcjonariuszy rzadowych.
3. Ostatnmie badania wskazuja, ze ilosc zachorowan na grype absolutnie NIE spada MIMO masywych szczepien.

Co do autyzmu, to trzeba troche - jakis procent nieokreslony ale wymierzalny, zmniejszyc ilosc deklarowanych ofiar w USA. Jak podaje Thomas Sowell, lekarze szkolni dostaja subwencje rzadowe na kazde dziecko z wykrytym autyzmem, wiec kwalifikuja jako autystów normalne dzieci, troche tylko inne od normalych krzykaczy...aby miec wiekszy budzet i zarobek

pozdrawiam i popieram w 100% zarzuty w stosunku do Turbanatora.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Piotr Świtecki, 2013.04.23 o 16:53
Ad 1.
Skąd wiadomo, że zabijały szczepienia?
Skąd wiadomo, że zabiły "więcej"?

Ad 2.
Pamiętam takie doniesienia z mediów, właściwie to smrodek...

Ad 3.
O, nareszcie konkret! Czy można prosić o wskazanie źródła (wyników) tych badań?
Po drugie, w szczepieniach nie zawsze chodzi o niezachorowanie, ale o lżejszy przebieg choroby.
Po trzecie, czy są dostępne dla porównania przedostatnie badania, albo w ogóle jakieś poprzednie, starsze? One pokazywały skuteczność szczepień, prawda?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Hanys, 2013.04.23 o 17:45
Niemiecki Instytut Kocha RKI od maja 2003 do maja 2006 roku (przez okres 3 lat) prowadził szeroko zakrojone badania zdrowotne wśród dzieci i młodzieży (w wieku od 0 do 17 lat) na grupie 18000 uczestników, dokumentując i rejestrując w zbiorze danych po 1500(!) informacji zdrowotnych odnoszących się do każdego z uczestników tego programu. Badanie nosiło nazwę KiGGS. Rok po jego zakończeniu opublikowano wyniki w 400-stronicowej pracy (podwójne wydanie Federalnego Dziennika Ministra Zdrowia, Bundesgesundheitsblatt), całkowicie ignorując pozyskane w tym badaniu dane dot. tematyki szczepieniowej.
Angelika Kögel-Schauz, matematyk i informatyk z zawodu, nabyła za 90 euro (opłata manipulacyjna) od Instytutu Kocha nieprzetworzone, surowe dane do użytku publicznego (Public Use File) i na ich podstawie przeprowadziła b.szczegółową analizę statystyczną, koncentrując się na skutkach zdrowotnych szczepień. Z jej analizy wynika jednoznacznie, że:

SZCZEPIONE DZIECI SĄ MNIEJ ZDROWE OD DZIECI NIESZCZEPIONYCH!

Dla przykładu podam: w grupie wiekowej od 10 do 17 lat u dzieci szczepionych średnio 14,2% miało neurodermitis, 16,2% katar sienny, a 12% alergię niklową, podczas gdy u dzieci kompletnie nieszczepionych było to odpowiednio: neurodermitis 7,3%, katar sienny 9% i alergia niklowa 1,8%.
Przekładając powyższe na język pierwszoklasisty: u szczepionych dzieciaków neurodermitis (egzema, atopowe zapalenie skóry) występuje 2 razy częściej, katar sienny prawie 2 razy częściej, a tzw. alergia na nikiel aż 6 razy częściej!
Np. tutaj sa zamieszczone wykresy porównawcze: +www.efi-online.de

Wykresy statystyczne i wnioski, które ta pani opublikowała, można obejrzeć np. tutaj:
+www.gesundheitlicheaufklaerung.de
a wywiad na żywo z panią Kögel-Schauz jest opublikowany tutaj:
+www.alpenparlament.tv

Podejrzewam Mufti, że nie zajrzałeś ani do dr Doroty Majewskiej ani do dr Jaśkowskiego ani do innych krytycznych opracowań, lecz - przepraszam za wyrażenie - stawiasz dziecinnie naiwne pytania typu, skąd wiadomo, że szczepienia szkodzą i czy zabijają mniej czy więcej.

Twoje pytania tracą sens w świetle powyższych ustaleń.
Wyżej masz prostą odpowiedź. Pozwolę ją jeszcze raz zacytować dużymi literkami, by kłuła mocno w oczy: SZCZEPIONE DZIECI SĄ MNIEJ ZDROWE OD DZIECI NIESZCZEPIONYCH!

Pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
MatiRani, 2013.04.23 o 18:16
Turban nie wie , nie czyta, ale szuka prawdy jakiejs "wlasnej" pasozytujac na innych i prowokujac ruch na liscie.
Szkoda czasu... ale trzeba uczyc innych i prostowac "gupoty" ;-)
SZCZEPIONE DZIECI SĄ MNIEJ ZDROWE OD DZIECI NIESZCZEPIONYCH!

poza... szczepionkami na:
ospe prawdziwa 100% skuteczna
tezec 100%
dyfteryt 100%
zóltaczka B 100%
rózyczka prawie 100% trudne do zbadania bo malo przypadków
Heine Medina niby 100% ale... ostatnio pojawiaja sie watpliwosci szczególnie ze szczepien w Afryce
Koklusz skuteczna ale trzeba szczepic +95% populacji...
NITBBNT
( No I To By Bylo Na Tyle )
;-)
pozdrówka
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Hanys, 2013.04.23 o 19:36
Chyba kpisz sobie ze mnie. Jaka skuteczność, jakich szczepionek?
To jest jedno wielkie oszustwo, sięgające swymi korzeniami czasów, w których działali tacy kłamcy i oszuści jak Pasteur, Koch i Henle. Koch musiał uciekać z Niemiec, bo Niemcy chcieli go zlinczować za jego genialny Tuberkulin, od którego więcej umarło niż wyzdrowiało. Z powrotem do ojczyzny sprowadził go Bismarck, po to, by Koch poparł swym "autorytetem naukowym" kwarantanny dla Angoli i Francuzów na Kanale Sueskim w czasach wojen handlowych miedzy tymi trzema mocarstwami. Pasteur fałszował wyniki wszystkich swoich badań nad szczepionkami. Wyszło to na światło dzienne dopiero bodajże w latach 90-tych XX wieku, dzięki jego spadkobiercom, którzy sprzedali przechowywane od kilku pokoleń prywatne dzienniki Pasteura.

Chyba warto byłoby sięgnąć aż do samych początków mitu szczepieniowego - może wtedy zrozumiesz, że zdrowych i skutecznych szczepionek nigdy nie było, nie ma i nie będzie.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Piotr Świtecki, 2013.04.23 o 22:14
Pasteur? Ten, którego szczepionka przeciw wściekliźnie uratowała niezliczone istnienia ludzkie od śmierci w męczarniach?
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Hanys, 2013.04.23 o 23:14
To Ty tak twierdzisz, powtarzając znaną każdemu wiedzę podręcznikową. Niestety ta wiedza rozmija się z realiami. Pasteur (poza pasteryzacją) był zwykłym oszustem naukowym. Nikogo nie uratował od śmierci. Nawet ten jego słynny pierwszy przypadek zaszczepienia od wścieklizny (już po ukąszeniu przez psa!) jest dęty, bo dotyczył jego najbliższego powiernika w interesach. Wokół jego osoby rząd francuski zbudował mit propagandowy. Dano mu pod Paryżem do wyłącznej dyspozycji pałacyk z rozległym parkiem, z dala od ciekawskich, gdzie męczył dniami i nocami biedne zwierzaki, próbując wyciagnąć z nich jakieś ekstrakty. Już wtedy medycyna wiedziała, że chorób nie wywołują bakterie, więc na siłę szukano innego sprawcy - wirusów (tj. trucizn, jadów). I z takimi (trupimi) jadami Pasteur wielokrotnie eksperymentował, robiąc z nich zawiesiny i wielodniowe buliony. Do dzisiaj się nic specjalnie nie zmieniło. Naukowiec bierze np. jakąś wydzielinę z mózgu chorych krów lub z wątroby zabitych małp (albo z martwych noworodków) i wstrzykuje ją w litrowych ilościach, na żywca w mózg zdrowej krowy. Gdy zdrowa do tej pory krowa pada w drgawkach, z wielkim hałasem ogłasza się, że - Eureka! - właśnie odkryto podstępne "priony". Patrz np. Prusiner, laureat nagrody Nobla. To w wielu przypadkach nie jest nauka, lecz obłąkane wizje chorych na głowę maniaków. I większość ludzi w tak funkcjonujący przemysł szczepionkowy wierzy.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
MatiRani, 2013.04.24 o 04:15
Jak Ci pisalem, akurat sie na medycynie troche znam i znam ludzi, którzy sie na tym rzeczywiscie znaja... stare szczepionki ratowaly i ratuja zycie.
Jak mnie wierzysz, to nie szczep sie na Heine Medina ani na tezca.
No ale jak juz pisalem, z nawiedzonymi sie nie pogada...

Trubanator napisala, ze po szczepionkach przebieg choroby, jesli nawet, to jest lzejszy.
Tez tak myslalem jak bylem mlodszy i wiedzialem mniej.
Moze niektóre - ale ta od grypy absolutnie nie pomaga.
Aby to wiedziec, trzeba sie sie kontaktowac z lekarzami praktykujacymi - a nie czytac artykuliki w G-Wnie sluzace do manipulowania opnia publiczna.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Piotr Świtecki, 2013.04.23 o 22:13
Dziękuję za dane i linki do źródeł.
Wypowiedzi na jakie się natknąłem, w tym profesorów, to była publicystyka, nie konkrety.
Zapowiada się zatem globalna afera? Rykoszetem pokazuje to, że historia i inne nauki są podatne na aberracje.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
w.red, 2013.04.22 o 16:14
"..W końcu ten rząd kiedyś chwalebnie się postawił firmom farmaceutycznym..." Czyżby ?
W mojej ocenie to było raczej dzieło przypadku niż świadoma decyzja. W każdym razie nie pamiętam by którykolwiek "nierząd" troszczył się o obywateli.
A tak po prawdzie tragedia jest rzetelnej informacji na temat szczepionek i brak kontroli ich skutków. A to wiadomo dlaczego, "zlobbowani,sejmowi geszefciarze).
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Leszek, 2013.04.22 o 22:13
W.redzie, może i przypadek, ale "jak przyjdą wieszać" ;-] to przynajmniej tym się będą mogli bronić, więc na litość ... dajmy im szansę zrobić coś dobrego! Nie walmy tak w nich w czambuł, bądźmy obiektywni, jak trzeba uznać jakiś plus to go uznajmy. Nie wychodźmy też na okrutnych i zacietrzewionych fanatyków co to zgrzytają zębami, zatykają uszy i walą na odlew w świecie wirtualnym. Poza tym, takie zakończenie pasowało mi do konwencji literackiej.
pozdrawiam
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
w.red, 2013.04.23 o 09:37
Zastanawia mnie jak wielkie musi być dokonane zło by nie było kwestii "Kiedy przyjdą wieszać" jak się usprawiedliwić. Bo z reguły kiedy to następuje zainteresowani dobrze wiedzą czym się "zasłużyli". Kto jest winien większego zła ? Morderca, bandyta czy oszust w białym kołnierzyku ?
I ile osób musi być tym złem dotknięte by uznano to za zbrodnię?. Komuchów od biedy można usprawiedliwić. Lewaków i libertynów już nie. Bo mieli pełną świadomość tego co czynią i działali celowo i z rozmysłem. Kiedy przyjdzie wieszać nie będę pytał ich o usprawiedliwienie. Zero litości dla tych ludzi. Przykro mi, ale na to sobie zasłużyli. Może i jestem w pewnym sensie fanatykiem, ale nie myślę udawać że byłbym skłonny im wybaczyć.
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Leszek, 2013.04.23 o 13:47
ja się nie wypowiadam czy należy czy nie należy im wybaczyć. Ale wydaje mi się, że oni dobrze wiedzą co ich może spotkać jak nie zdążą uciec, więc w sumie powinno im zależeć na ograniczaniu wyrządzanego zła. Jeśli komuś się wydaje, że im więcej i jawniej będą niszczyć Kraj i nas tym lepiej dla nas bo większa motywacja dla ludzi by ich się pozbyć, to obawiam się, że może być w błędzie. Są ludy z większymi cojones niż my i jeszcze jawniej ograbiani i mordowani (np. Nigeria) i co? Przyspiesza to koniec skorumpowanych zwyrodnialców? Nie. I w mojej ocenie mogą naszemu narodowi zacząć robić kupę na głowę i gwałcić na ulicy i nic się nie zmieni, zwłaszcza teraz kiedy niechętne nam ludy i kraje finansują antypolską produkcję w kulturze i nikt w naszej sprawie na świecie się nie zająknie.
Ci co mają czy chcą robić tu przewrót i tak to zrobią czy ten rząd będzie lepszy czy gorszy. I oni to chyba wiedzą. Domyślam się że będą chcieli uprzedzić bieg wypadków. Oni chyba bardziej boją się partyzanckich desperatów, a ci większą motywację będą mieli jak ekipa porzuci wszelkie pozory. Ale taka wojna partyzancka tu niewiele zmieni. Więc w sumie lepiej, by bojąc się pokątnego linczu zdesperowanych jednostek starali się pewnych postaci jawnego zła nie robić. I tu nasza rola by trąbić o przekrętach i bandytyzmie by oni próbując ratować PR pewnych rzeczy nie robili. Kiedy za ileś lat fortuna się odmieni, lepiej żebyśmy wtedy jako naród byli mniej wykończeni niż bardziej. Tak sobie kombinuję
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
Re: Tydzień szczepień 
Leszek, 2013.04.26 o 11:15
wywiad z doktorem Andrew Wakefield'em na ten temat
+www.youtube.com
próbują gościa zniszczyć ...
Są tacy, co twierdzą, że tylko jego badania wykazują problem. I kto toi robi? Businessman-miliarder od komputerów
+www.youtube.com
Wakefield w przywołanej rozmowie wykazuje, że to nieprawda
Miliarder od świata wirtualnego mówi, że nieszczepienie zabija dzieci, ale ten sam pan mówi, że szczepienie umożliwia ... ograniczanie populacji! dobre, dobre...
+www.youtube.com
pan ten nawija m.in. tak
2:35-2:52 "zacznijmy od liczby ludności. Świat dziś ma 6.8 mld ludzi. I niebawem będzie miał 9. Jeśli wykonamy dobrą robotę z ochroną zdrowia i szczepionkami, usługami zdrowotnymi związanymi z rozrodczością, to możemy to zmniejszyć o 10-15%....." no proszę, ochrona zdrowia może ograniczyć populację o miliard
zaloguj się lub załóż konto aby odpowiedzieć  
 
Etyka Transcendentna, polityka polska, zagrożenia nowym porządkiem światowym, samopomoc terytorialna, ciekawostki i czasem trochę literatury; PW proszę na leskaw@wp.pl
login:
hasło:
 
załóż konto, załóż bloga!
Więcej funkcji, w tym ocenianie i komentowanie artykułów.
odzyskaj hasło
podobna tematyka
Linki, cytaty, nowiny:
ABC zdrowia